Служба зайнятості провела «Декаду зайнятості для осіб з інвалідністю»

18.12.2017 10:49

На початку грудня, вже традиційно, служба зайнятості проводить «Декаду зайнятості для осіб з інвалідністю». В рамках декади, у Чернівецькій  області для цієї категорії осіб проведено 24 різноманітні заходи. Про це повідомляють у Чернівецькому обласному центрі зайнятості.

«Декада зайнятості для осіб з інвалідністю» проводиться службою зайнятості  для сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці на надання їм допомоги у працевлаштуванні. В рамках декади проводилися круглі столи, презентації роботодавців, «Дні відкритих дверей центру зайнятості», ярмарки вакансій. До заходів залучено майже 300 осіб з обмеженими фізичними можливостями, з них 32 учасники АТО.

«Люди з інвалідністю є найбільш вразливою категорією серед шукачів роботи. Ті гарантії держави, які діють сьогодні, на жаль є недостатніми, щоб особи з інвалідністю могли почуватися захищеними. Тому взаємодія структур виконавчої влади, які опікуються проблемами людей з особливими потребами та громадських організацій є дуже важливою. На сьогодні вже є певні напрацювання у координації дій Чернівецької обласної служби зайнятості із зацікавленими структурами щодо інтеграції  у суспільство людей з особливими потребами» - зазначає заступник директора – начальник відділу організації надання соціальних послуг Чернівецького ОЦЗ Марія Кобєлєва.

За результатами заходів видано 10 направлень на працевлаштування, 5 осіб виявили бажання пройти профнавчання та 2 безробітних залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

«Люди з обмеженими фізичними можливостями мають право на повноцінне життя та можливість працювати та забезпечувати себе матеріально. Підвищення уваги до їх працевлаштування - це збільшення шансів їх самореалізації» - наголошує Марія Кобєлєва.