Служба зайнятості пропонує опанувати нову професію

27.02.2018 14:39

Безробітні, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості, мають можливість оволодіти 85 актуальними на ринку праці професіями у 11 Центрах професійно-технічної освіти (далі – ЦПТО), які створила та продовжує розвивати Державна служба зайнятості. Про це повідомляє директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Ці сучасні навчальні заклади Державної служби зайнятості здійснюють професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних, а також працюючих осіб і незайнятого населення, організовують навчання як за направленням служби зайнятості, так і за кошти підприємств, організацій, установ або фізичних осіб.

«Якщо роботодавець бажає долучитись до підготовки кваліфікованих спеціалістів для сфери послуг, а також підібрати професійні кадри для майбутнього їх працевлаштування на своїх підприємствах, пропонуємо звертатись до ЦПТО Державної служби зайнятості», – наголошує Л.Кожолянко.

Торік за направленнями служби зайнятості проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 3315 безробітних. Рівень працевлаштування безробітних після закінчення навчання становив 97,9%. Із загальної чисельності безробітних, які проходили професійне навчання під замовлення роботодавців, навчалося 3310 безробітних (99,8% із загальної чисельності безробітних, які проходили професійне навчання), працевлаштовано 3238 осіб (98,4% від загальної чисельності осіб, що закінчили навчання під замовлення роботодавців). Це свідчить про ефективність використання коштів і про те, що роботодавець за результатами навчання може отримати необхідні кваліфіковані кадри.

Відділ організаційної та інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості.