Саакашвілі розповів у Чернівцях, чому їздить країною

14.09.2017 12:30

Тур Саакашвілі триває. Без паспорта і громадянства. Зі Львова політик вирушив до Чернівців, де розповів, чому їздить країною. Про це повідомляє Інформагенство АСС.

До призначеного часу, 18 години, на місці виступу політика – на Центральній площі Чернівців – вже зібрались люди. Сюди прийшли громадські активісти та місцеві депутати. У призначений час Саакашвілі, щоправда, не прибув. За півгодини політик таки прийшов до чернівчан. Він повідомив: не здаватиметься, і далі мандруватиме країною – без паспорта та громадянства, щоб розповідати, що думає про нинішній стан речей та які зміни потрібні Україні та українцям.

Городяни розповіли журналістам ІА АСС, чому прийшли на зустріч з Саакашвілі: "Якщо дивитись на всіх наших політиків, скажіть, хто із них чесний? Якщо знайдеться хоч одна людина, яка хоча би на половину ну хоч на третину , хто хоч скаже. От чекаю його зустрічі, що він нам скаже", - розповіла пенсіонерка пані Софія. "Хочу взяти автограф у Саакашвілі, щоб похвастатись перед друзями", – каже підліток Дмитро.

Михайло Саакашвілі, політик: "Я об’їду всі регіони, ми пред’явимо претензії владі, якщо вони не хочуть іти, ми зобов’яжемо прийняти закон про імпічмент, зняти податки з малого бізнесу, забрати гроші в олігархів, і нехай живуть собі вольготно " Зовсім іншої думки про наміри політика чернівецькі владники. Їх дивує, чому Саакашвілі не хоче повертатися до Грузії, якщо він так успішно провів реформи.

Олександр Фищук, голова Чернівецької ОДА: "Проти Саакашвілі порушено чимало кримінальних справ, якщо він такий реформатор Грузії, мене не дивує його позиція, що він не може сьогодні туди їхати та захистити там свою честь та гідність. Це означає, що він не має довіри до тамтешньої судової реформи правоохоронних органів. Але це та модель, якою він сьогодні хвалиться. То,напевне, перший раз треба піти захистити свою честь та гідність там, а потім їхати до нас та вчити, як ми маємо проводити реформи та жити." Та Саакашвілі не стримує нічого. Він повідомив, що готовий продовжувати тур країною, яким стане наступне місто - поки невідомо, та Саакашвілі вже заявив, що 19 вересня має намір відвідати Київ.

Джерело: http://acc.cv.ua/chernivtsi/26382-m-saakashvili-rozpoviv-u-chernivtsyakh-chomu-jizdit-krajinoyu-video. Сайт http://acc.cv.ua/