Рятувальники закликали батьків навчати дітей правил безпечної поведінки

23.10.2017 08:51

Працівники Хотинського районного відділу Управління ДСНС ведуть активну роботу щодо недопущення загибелі та травмування дітей під час пожеж чи інших надзвичайних подій. Для цього рятувальники здійснюють активну роз’яснювальну роботу як із самими дітьми, так і з їхніми батьками, наголошуючи на необхідності постійного навчання дітей правил безпеки.

Так, 20 жовтня працівники Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області завітали на батьківські збори, що проходили у Хотинській гімназії. Під час зустрічі рятувальники розповіли присутнім про випадки пожеж, що сталися на території району, нагадали основні правила пожежної безпеки у побуті, закликали дорослих не дозволяти дітям самостійно розпалювати вогонь в печі, користуватися електрообігрівачами, газовими плитами. Щоб не трапилось біди, рятувальники роз’яснили батькам, що варто нагадати дітям також правила поведінки під час пожежі: не ховатися від вогню у шафі, під ліжком та інших важкодоступних місцях, не намагатися загасити полум’я самостійно, а навпаки, відразу вийти з приміщення, де сталася пожежа і негайно викликати рятувальників.

Водночас рятувальники нагадали, що батьки для дітей є не лише найріднішими людьми, а й зразком для наслідування, тому дорослим на власному прикладі необхідно показувати дітям ту культуру безпечної поведінки, яка допоможе уникнути трагічних випадків.

   

                                                                  Хотинський РВ УДСНС України                                                                у Чернівецькій області