Рейд: рятувальники навчають сільчан правил пожежної безпеки

14.11.2017 12:44

У період опалювального сезону збільшується кількість пожеж, спричинених порушенням правил безпеки при експлуатації пічного опалення та електроприладів. На жаль, це призводить не тільки до знищення майна, а й до людських жертв.

Лише минулого тижня у Хотинському районі унаслідок пожеж загинули 2 людей. Тому з метою запобігання таким трагедіям 13 листопада фахівці Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області здійснили обхід помешкань у селах Рукшин та Пригородок.

Вогнеборці нагадали людям правила безпеки у побуті, розповіли про причини виникнення пожеж та їх наслідки, роз’яснили, як діяти у разі виникнення загорання в будинку, як користуватися пічним опаленням, електрообігрівачами та газовими установками, аби уникнути біди.
Рятувальники закликали громадян використовувати тільки справні прилади і лише за призначенням, не залишати їх ввімкненими без нагляду. До того ж, нагадали, що не можна застосовувати саморобні та несертифіковані обігрівачі, а також опалювати кімнату за допомогою газових плит.
Хотинський райвідділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області.