Прикордонникам пропонували гроші за сприяння контрабанді

26.06.2017 12:09

Цими вихідними було затримано двох осіб, які намагалися втягнути у протиправну діяльність прикордонників Чернівецького загону.

Так, близько 18:00 години до прикордонного наряду відділу «Красноїльськ», який складався із військовослужбовців строкової служби, підійшло двоє невідомих осіб. Вони запропонували прикордонникам за грошову винагороду посприяти в переміщенні через кордон сигарет. Після отримання категоричної відмови на їх пропозицію, невідомі вдалися до втечі. Проте, прикордонний наряд не дозволив порушникам далеко втекти. Для їх затримання довелося здійснити попереджувальний постріл з автоматичної зброї. Після цього порушників було затримано.

Чоловіків доставлено до прикордонного підрозділу та викликано представників Національної поліції. Затриманими виявилися двоє місцевих мешканців 18 та 26 років. Старший із них уже неодноразово затримувався правоохоронцями за участь у протиправній діяльності пов’язаній із незаконним переміщенням сигарет через кордон. За результатами проведення попередніх оперативно-слідчих дій представниками Нацполіції будуть внесені відомості до ЄРДР за ознаками ст. 369 ККУ – пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй неправомірну вигоду.

Нагадаємо, днями двоє невідомих пропонували прикордонникам відділу «Селятин» за гроші сприяти у незаконному переміщенні сигарет. А пізніше було виявлено пакунок із понад 10 тисячами євро всередині, які призначалися протиправним елементам з української сторони для закупівлі значної партії контрабандного курива.

 

Прес-служба Чернівецького прикордонного загону