Недобоївська ОТГ: рятувальники дбають про безпеку навчальних закладів

15.08.2017 15:58

Невдовзі розпочнеться новий навчальний рік, отож нині проводять комплекс заходів з приведення у належний стан всіх закладів освіти району. Активну участь у цій роботі беруть працівники Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області, увага яких зосереджена на контролі за дотриманням правил пожежної безпеки.

14 серпня фахівці райвідділу взяли участь у комісійному обстеженні закладів освіти Недобоївської ОТГ: Недобоївський НВК, Ставчанський НВК, Долинянська ЗОШ та ДНЗ, Керстенецька ЗОШ та ДНЗ. Освітянам надзвичайники роз’яснили основні правила пожежної безпеки в навчальних закладах, перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, роз’яснили як ними користуватися. Разом з тим, з керівниками та персоналом навчального закладу було проведено заняття та інструктажі з питань дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей, роздано інформаційні листівки та пам’ятки.

 

Загалом, упродовж серпня такі профілактичні заходи рятувальники проведуть у всіх навчальних закладах Хотинщини. Їх важливість розуміють і рятувальники, і керівники навчальних закладів, адже питання пожежної безпеки життєво важливі, бо це безпека дітей, які там навчаються.

 

Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області.