Навчання освітян правилам безпеки

22.05.2017 09:47

В приміщенні будинку народної творчості та дозвілля в Хотині рятувальники спільно із вибухотехніками Національної поліції у Чернівецькій області перед початком літніх канікул провели із директорами навчальних закладів Хотинського району інформаційно-роз’яснювальну роботу, щодо запобігання травмуванню та загибелі дітей під час канікул в наслідок порушення правил безпеки при виявлення вибухонебезпечних предметів, підозрілих знахідок, а також під час відпочинку влітку біля водойм та в лісі.
Освітянам повідомили, що до вибухонебезпечних предметів потрібно ставитися з предсторогою. Продемонстрували макети мінно-вибухових предметів та розповіли про прикрі випадки травмування та загибелі людей внаслідок детонації таких предметів. Тож для того, щоб не стати жертвою вибуху перш за все необхідно не чіпати небезпечну знахідку, попередити оточуючих, щоб не наближалися до місця виявлення підозрілого предмету, ініціювати відведення людей на безпечну відстань, та негайно зателефонувати на спецлінію «101» або «102».
Додатково присутнім нагадали, що ще до початку купального сезону на водоймах країни вже фіксуються випадки загибелі людей, серед яких 9 дітей. Тому вкрай важливо розповідати дітям про правила безпеки на воді під час літніх канікул.
Набуті знання освітяни передадуть батькам та дітям.

Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області