На Буковині – спалах дизентерії

13.09.2017 09:47

У с. Шебутинці Сокирянського району зафіксовано спалах дизентерії. Станом на 12.09.2017 на стаціонарному лікуванні в Сокирянській ЦРЛ перебуває троє хворих дітей.  

Проведено бактеріологічне обстеження хворих дітей. У 4-ох з них виділено збудник дизентерії – шигелу Зонне. Про це повідомляє ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Як повідомляється, 7.09.2017 до Сокирянського районного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» надійшли термінові повідомлення про звернення за медичною допомогою 12 хворих дітей з ознаками  гострого гастроентероколіту, які навчаються в НВК с.Шебутинці.

Трьох хворих було госпіталізовано до інфекційного відділення Сокирянської ЦРЛ,  інші 9 дітей отримують амбулаторне лікування. Фахівці  розпочали епідеміологічне розслідування випадків гострих кишкових інфекцій.

В ході епідеміологічного розслідування проведено відбір зразків питної води, відібрано змиви з об'єктів довкілля та обстежено персонал НВК.

Проведення комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів та лабораторних досліджень триває.