Де здобути професію?

03.02.2017 09:31

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів надає можливість для дітей-інвалідів віком від 16 років та інвалідів І–ІІІ груп (у тому числі учасників АТО з обмеженими фізичними можливостями) незалежно від віку, які не потребують стороннього догляду, безплатно набути професії: оператора комп’ютерного набору (термін навчання 6 місяців), швачки (3 місяці), кравця (4 місяці), конторського (офісного) службовця (бухгалтерія) (термін навчання 9 місяців), молодшої медичної сестри з догляду за хворими (6 місяців).
Прийом документів вступників до центру здійснюють протягом календарного року, зарахування на навчання – у міру надходження справ.
Центр забезпечує слухачів комфортними умовами проживання у тримісних кімнатах та триразовим харчуванням. Професійне навчання, заходи із соціальної, психологічної, фізичної реабілітації та медичного спостереження, проживання та харчування інвалідів у центрі здійснюють безплатно.
Після закінчення навчання слухачі центру отримують свідоцтво (сертифікат) про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.
Для прийому до центру необхідні такі документи: направлення місцевих органів праці та соцзахисту населення, копія документів про середню освіту, заява, копія довідки МСЕК про встановлення групи інвалідності, медична довідка форми 086-О з висновком медичної комісії про придатність до навчання, індивідуальна програма реабілітації інваліда (видана МСЕК), копія паспорта (1-й і 2-й розвороти та сторінка з реєстрацією), дві фотокартки (3x4 см), копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, тестування з професії у місцевих центрах зайнятості.
За додатковою інформацією звертайтеся у сектор соціального обслуговування інвалідів управління праці та соціального захисту населення, або за тел. 2-18-18.

Наталія Проскурняк,
завідувач сектору соціального
обслуговування інвалідів.