Через спалах кору на Буковині закрили школу

02.10.2017 16:47

Станом на 29 вересня цього року в Чернівецькій області зареєстровано 23 випадки кору. Захворіли 22 дітей та 1 дорослий. Про це інформує облдержадміністрація.

Зокрема в загальноосвітній школі с.Усть-Путила Путильського району зареєстровано спалах кору. Захворіло 10 дітей, з них 1 хворий госпіталізований. Учням, які контактували з недужими, проведено щеплення проти кору.

Як повідомили журналістам Інформаційного агентства АСС у сільській раді цього населеного пункту, захворіли 13 учнів третього класу. У них була висока температура (39-40 градусів), боліло горло, як при ангіні, були усі симптоми ГРВІ. На щастя, медики Путильської районної лікарні запідозрили, що це може бути кір.

Майже усі діти не були щеплені від інфекційної недуги. «Захворіли діти з одного класу, народжені у 2007 році, саме тоді можна було відмовлятись від щеплень. Загалом у цьому класі навчається 16-ро дітей, із них лише троє не занедужали. Зараз стан дітей стабільний, захворіли саме ті школярі, які не мали щеплень», – повідомила ІА АСС Ірина Полінчук, начальник відділу освіти культури та спорту виконавчого комітету Усть-Путильської сільської ради.

Школу вирішили закрити на карантин минулого четверга, навчання призупинили до кінця цього тижня.